אודות החברה

שרותי אקולוגיה היא חברה שמתמחה בטיפול ופינוי של פסולת תעשייתית. החברה, שפועלת מאז 1992, מספקת שירותים של פינוי, טיפול והשמדה של פסולת מסוכנת או רעילה וחומרים מסוכנים. הם מציעים מגוון של שירותים, כולל טיפול בבוצות, טיפול ומיחזור אריזות ריקות, טכנולוגיות לשטיפת אריזות ומיכלי פלסטיק, דחיסה/גריסה/ריסוק פסולת מוצקה ונוזלית, שירות ניהול פסולת כולל T.W.M, שינוע והובלה של החומרים מסוכנים, ועוד…

הטכנולוגיה שלנו - הפתרון שלך

חברת שרותי אקולוגיה הוקמה בשנת 1992, מאז ועד היום פועלת החברה למען הסביבה בתחום התעשייה. לחברה מפעל טכנולוגי מתקדם וייחודי בעולם לטיפול, מחזור והשבת חומרים מסוכנים, בוצות ופסולת תעשייתית. החברה פועלת תחת הנחיות והגדרות קפדניות, תוך שמירה על נהלי ISO-9001, ISO-14001 ו- OHSAS 18001.

מעבדה כימית ומחלקת מו"פ

המעבדה הכימית של חברת שירותי אקולוגיה עומדת בבסיסו של תהליך הטיפול בפסולת ומיחזורה, שכן במעבדה מתבצע תהליך המיון הראשוני וניתוב הפסולות השונות לשימוש חוזר, מיחזור, ייצוא או העברה לאתר קצה מורשה אחר. בנוסף, המעבדה משמשת כמרכז מחקר ופיתוח לטכנולוגיות מיחזור חדשניות. המעבדה הכימית שלנו מנוהלת ומפוקחת על ידי כימאיות החברה.

צוות הארגון

צוות החברה משלב ידע רחב וניסיון עשיר בטיפול ולוגיסטיקה של חומרים מסוכנים, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של בטיחות ואיכות. העובדים שלנו הם הלב הפועם של החברה, וכל אחד מהם תורם תרומה משמעותית להצלחתנו. אנו מחויבים להמשיך ולהוביל את התחום בישראל, בעזרת הצוות המסור והמקצועי שלנו, ולהעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

רישיונות ותקנים

רישיונות ותקנים של חברת שירותי אקולוגיה מבטיחים עמידה מלאה בדרישות החוק והגנה על הסביבה. על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לטיפול בפסולת, אנו מחויבים לשמירה על סביבה ירוקה ובריאה לעתיד. עמידה בתקנים והחזקה ברישיונות מתאימים לכל פעולה היא קריטית, ואנו כאן כדי להבטיח שהכל יתבצע כראוי ועל פי החוק. פנו אלינו לייעוץ ופרטים נוספים!

לקוחות מרוצים

אנו עוזרים למאות חברות וארגונים להגשים את החזון הסביבתי של המאה ה-21 למען העתיד של כולנו.

מדברים עלינו בתקשורת

אנו מזמינים אתכם לקרוא את הכתבות שפורסמו עלינו בתקשורת ולהכיר את הפעילות שלנו לעומק. חברת שרותי אקולוגיה מתמחה בטיפול ופינוי של פסולת תעשייתית, ומובילה בתחום בזכות המקצועיות, החדשנות והמחויבות לסביבה.

נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

רוצים להתעדכן לפני כולם בכל מה שחדש ומעניין?

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו וקבלו הטבות ומבצעים במיוחד עבורכם!