08-8601353

פינוי פלסטיק – אריזות ומיכלים משומשים

סטנד עצום שמכיל עשרות חביות ומיכלים כחולים שנשעה בהם שימוש בתעשיות השונות

אל אף שפלסטיק הינו חומר אשר ידוע בפירוק האיטי שלו, במספר לא מצומצם של תעשיות השימוש בפלסטיק הוא הכרחי. לכן, המטרה העיקרית בפינוי והובלה של פלסטיק ואריזות פלסטיק הוא לצמצם את נפחו ואת הנזק הסביבתי הנגרם משימוש ממושך בו. הפתרון היחידי המומלץ הוא לפנות את הפלסטיק לאתר טיפול מורשה, אשר זוהי מומחיותו. כאן אנחנו נכנסים לתמונה-חברת שרותי אקולוגיה מספקים מענה מקצועי לכל השירותים הללו תחת קורת גג אחת. קראו כעת באיזו קלות גם אתם יכולים להשתלב במהפכה הירוקה.

התהליך

מרגע בו סיימתם להשתמש בפלסטיק ובאריזותיו, הוא תופס מקום רב באתרכם.
אנו נפנה את תוצרי הפלסטיק באופן זריז ומקצועי ,כך שמרגע ההזמנה אתם יכולים לצפות לראות את המשאיות שלנו באתרכם בטווח של חמישה ימי עבודה בלבד.

כמויות

אנו מוכנים לשינוע ופינוי של פלסטיק ומוצריו בכל סדר גודל.
בין אם מדובר בהזמנה גדולה או קטנה, אתם יכולים להיות שקטים ולדעת שאנו נטפל בה במקצועיות המקסימלית לצורך המשך שיתוף פעולה עתידי.

אופן הטיפול

כאשר אנו באים במגע עם חומר אשר לא ניתן למחזור, מטרתנו העיקרית היא לגרום לצמצום נפחו, כדי שההטמנה תהיה ידידותית עד כמה שניתן.
באופן זה אנו שמים דגש על ניקיון הפלסטיק וגריסתו עד לנפח מינימלי.
לאחר מכן אנו מעמיסים את הפלסטיק הגרוס על משאיות לצורך הטמנה באחד מהאתרים אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.
אנו נשמח להציג בפניכם כל אישור המעיד על כך, להבטחת השקט שלכם והמקצועיות שלנו.

בקרו בעמוד הבא למידע נוסף אודות שירותי מיחזור פלסטיק.

ענייני חוק

בפינוי תוצרים אלו של הפלסטיק חשוב לעבוד באופן מלא עם הרשויות הרלוונטיות.
לכן אנו פועלים על פי "החוק לטיפול באריזות" שנחקק בשנת 2011.
כדי להבטיח מידה גבוהה של איכות ודאגה לסביבה תוך ביצוע הטמנה יעילה במקומות המוסדרים בחוק.
לכן, כאשר אתם מזמינים אותנו אתם לא רק עוזרים לעסק ולסביבה אלא פועלים בהתאם לחוק, כך שאתם תוכלו להיות רגועים ולהמשיך את עבודתם כבשגרה.

כיצד אנחנו מטפלים באריזות פלסטיק

כאשר אנו באים במגע עם חומר אשר לא ניתן למחזור, מטרתנו העיקרית היא לגרום לצמצום נפחו, כדי שההטמנה תהיה ידידותית עד כמה שניתן. באופן זה אנו שמים דגש על ניקיון הפלסטיק וגריסתו עד לנפח מינימלי. לאחר מכן אנו מעמיסים את הפלסטיק הגרוס על משאיות לצורך הטמנה באחד מהאתרים אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. אנו נשמח להציג בפניכם כל אישור המעיד על כך, להבטחת השקט שלכם והמקצועיות שלנו.

טיפול בתוצרי הפלסטיק על פי חוק

בפינוי תוצרים אלו של הפלסטיק חשוב לעבוד באופן מלא עם הרשויות הרלוונטיות. לכן אנו פועלים על פי "החוק לטיפול באריזות" שנחקק בשנת 2011. כדי להבטיח מידה גבוהה של איכות ודאגה לסביבה תוך ביצוע הטמנה יעילה במקומות המוסדרים בחוק. לכן, כאשר אתם מזמינים אותנו אתם לא רק עוזרים לעסק ולסביבה אלא פועלים בהתאם לחוק, כך שאתם תוכלו להיות רגועים ולהמשיך את עבודתם כבשגרה.

 

התקשרו עוד היום והבטיחו לעצמכם פינוי מהיר, יעיל וקל של כלי פלסטיק ואריזות ריקות